Hogwarts

Draco Dormiens Nunquam Titillandus

AcasaPortalCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

In trupul unui peste

In jos 
AutorMesaj
Crissy Weasley
Administrator
Administrator

feminin Numarul mesajelor : 210
Varsta : 23
Casa : Ochi-de-Soim
Data de inscriere : 26/12/2007

MesajSubiect: In trupul unui peste   Mier Ian 16, 2008 1:17 am

Mai intai,am sters cealalta poveste pentru ca se pare ca nu atragea o foarte mare parte din useri.Sper ca aceasta va trezi mai mult interes.
Va rog,daca postati aici scrieti in gen RPG,nu postati decaat continuarea si eventual si OCC...nu postati doar OCC...Am sters deja cateva mesaje...

"Iti spun pentru ultima data!Nu stiu sa inot!Nu imi palce apa!Nu cobor acolo!Nu vreau!Si gata!Gaseste-ti alta partenera pentru stidiu."
Crissy intaorse spatele.
"Haine Crissy!"se auzi o voce de fata din spate"Doar nu e asa rau!SI eu fac proiectul,si nu ma tem atat de mult sa intru in apa!"
Crissy se intoarse si o vazu pe Ginny P. si Bellatrix Chang in spatele lor.
"Tu nu intelegi!Nu imi place"
Fetele pareau sa nu o bage in seama de data asta.Isi facusera o vraja pentru a putea respira sub apa,si se aruncara in gol.
"Haide!Nu vrei sa fim singurii care nu fac proiectul!"
"Stai...stiai ca nu imi place apa!De ce a trebuit sa tipi in clasa ca il fac cu tine?Iti puteai alege la fel de bine pe cineva din casa ta!"
"Credeam ca e evident!"
"Nu e!Oh...hai...sa mergem!"
Crissy si Draco isi facura si ei o vraja pentru a putea respira.
"Tot frica imi e!"
"Hai!"
Crissy il lua de mana si sarira in lac.Bella si Ginny strangeam deja plante petnru proiectul lor.
Acolo mai era si Andru impreuna cu partenera ei de proiect...

Ultima editare efectuata de catre in Mier Ian 16, 2008 9:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

In trupul unui peste
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts :: RPG :: Lacul-
Mergi direct la: